Stopa wibracyjna skoczek Zipper ZI-RAM80C

2 987 PLN

Zdjęcia:

Województwo: kujawsko-pomorskie
Firma: P.W. Art-bud
Powiat: m. Bydgoszcz
Miejscowość: Bydgoszcz
Kod pocztowy: 85-746
Ulica: ul. Towarowa 28
E-mail: e-sklep@artbud.pl
Telefon: 52 - 323 05 50
Strona WWW: www.artbud.pl
   
dodano: 2018.10.08
ważne do: 2022.01.20

Szczegóły ogłoszenia:

Stopy zagęszczające, skoczki marki Zipper charakteryzują się dobrymi wynikami zagęszczania, solidną i wytrzymałą konstrukcją oraz wysokim komfortem obsługi. Są one niezastąpione na każdym placu budowy, w drogownictwie jak i przy pracach ogrodowych.
Stopa wibracyjna skoczek firmy ZIPPER ZI-RAM80C wyposażona jest w  silnik o mocy 6,5 KM czterosuwowy OHV o doskonałych parametrach technicznych oraz niskich kosztach eksploatacji, zapewnia niski poziom emisji spalin i hałasu (normy euro 2). Posiada wytrzymałą i elastyczną osłonę, solidną ramę zabezpieczającą silnik, dobre wyważenie, dodatkowy uchwyt. Napęd bezpośredni z przekładnią w kąpieli olejowej. 
Dzięki zwartej, kompaktowej konstrukcji  skoczek idealnie nadaje się do zagęszczania piasku, ziemi, brył. itp. w trudno dostępnych miejscach np. rowy, wąskie przejścia. Do maszyny dołączony jest w wózek na kółkach ułatwiający transport. Urządzenie charakteryzuje się dużą sprawnością, przy niewielkim zużyciu paliwa. Dodatkowo, niskie natężenie hałasu emitowanego przez agregat, pozwoli podnieść komfort pracy
Na oferowany sprzęt udzielamy 2 letniej gwarancji producenta z serwisem door-to-door działającym na terenie całej Polski.
Kupują Państwo nowy sprzęt z gwarancja ze sklepu z paragonem zakupu lub FV.

Wystarczy zamówić produkt przez e-sklep https://www.artbud.pl/  

Bezpośredni link do zamówienia produktu w e-sklep https://www.artbud.pl/pl/p/Stopa-wibracyjna-skoczek-Zipper-ZI-RAM80C/37655