Dzisiaj jest: 18.8.2019, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Ogłoszenie:

Eleganckie kożuchy na każdą okazję.

dodano: 2019.02.04 ważne do: 2022.05.19 wyświetleń: 44
Szczegóły ogłoszenia:
Korczak i syn to firma rodzinna założona w 1983 r., zajmująca się produkcją skórzanych kożuchów damskich  i sprowadzaniem skór surowych z wielkiej Brytanii a także dostarczaniem zwierząt futerkowych. Od pięciu lat firma zajmuje się również eksportem swoich produktów do Krajów Wspolnoty Europejskiej . 

Firma od lat zajmuje się wytwarzaniem i sprzedażą komfortowych kożuchów, które są dominującą   ofertą . Są one Wytwarzane z polskich skór garbowanych a także przywożonych skór z Włoch i Hiszpanii. Firma w swojej kolekcji  ma wiele wersji kożuchów, futer, skórzanych kurtek a także  nietuzinkowe dodatki, takie jak  nakrycia głowy, torebki, kołnierze z lisów i wiele podobnych .

Oferta firmy sfokusowana jest głównie do hurtownii oraz przedstawicieli handlowych. Na   stronach sklepu internetowego prezentowanych jest kilkanaście najpopularniejszych spośród wielu  wersji   futer i kożuchów. Firma ma w dyspozycji też własne sklepy stacjonarne w Nowym Targu oraz Krynicy. Wykonuje również krótkie serie na indywidualne zamówienie klienta.
Kontakt
KORCZAK I SYN 
ul. Waksmundzka 117, 34-400 Nowy Targ, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.