Dzisiaj jest: 10.8.2020, imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca
Ogłoszenie:

Odzyskaj cześć prowizji - Wcześniejsza spłata kredytu

dodano: 2019.11.25 ważne do: 2023.03.09 wyświetleń: 213
Szczegóły ogłoszenia:
Wziąłeś kredyt, który spłaciłeś prędzej niż stanowiła o tym umowa? Jeśli tak to musisz zaznajomić się z ofertą świadczonych przez nas usług. Możemy zaoferować pomoc na rzeczywiście sprawdzonym poziomie. Możemy pochwalić się rzeczywiście świetną ekipą specjalistów, którzy potrafią pomóc nawet jeśli chodzi o bardzo skomplikowane sprawy. Skontaktowanie się z nami jest rzeczywiście nieskomplikowany i w związku z tym wymaga tylko wypełnienia odpowiedniego formularza, a dzięki doświadczeniu naszych pracowników odzyskiwanie pieniędzy stanie się dużo łatwiejsze. Możemy pochwalić się faktem posiadania wielu referencji od zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług. W związku z tym umiemy zapewnić, że usługi wykonywane przez naszą firmę pozwolą każdemu na odzyskanie wydanych pieniędzy. Formularz znajdujący się na naszej stronie jest łatwy do wypełnienia i dzięki temu skorzystanie z oferowanych przez nas usług także dla każdego będzie proste oraz niezbyt wymagające. Jeśli chciałbyś odzyskać kasę za spłacony wcześniej kredyt to powinieneś skorzystać z oferowanych przez nasnaszych usług i zdecydować się na skontaktowanie się z nami.Więcej informacji:

Odzyskaj pieniądze które leżą w banku i czekają tylko na moment abyś się o nie upomniał. Nie oddają to zmusimy ich do tego sądownie. Kogo tyczy się sprawa?

- Osób które wcześniej spłacił kredyt gotówkowy (tyczy się to kredytów konsumenckich udzielonych po 17.12.2011 roku, na kwotę nie większą niż 255 550 PLN)

- Chodzi o spłatę dokonaną przed terminem wyznaczonym w umowie.Nie ważne jest z jakiego powodu została spłacona umowa i skąd środki pochodziły.

Jeżeli konsolidowałeś kredyty to możesz być pewny, że wśród kredytów które konsolidowałeś były kredyty co do których o zwrot prowizji możesz się dopominać (wystarczy że były udzielone po 17.12.2011 rok). Druga sytuacja to taka w której wpadło Ci trochę grosza (być może spadek albo sprzedaż nieruchomości czy innych składników majątku) i przeznaczyłeś te środki na nadpłaty lub całkowite spłaty kredytów. Korzyści płynące ze współpracy z nami dla klientów to przede wszystkim:

· Brak opłat wstępnych,

· Szybka analiza sprawy - do 2 dni roboczych,Masz pytania zadzwoń. 22 299 39 00
Kontakt
Zwroty Prowizji - Lextio sp. z o. o. sp.k.
ul. Warszawska 6/23, 25-525 Zwrotyprowizji, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.