Dzisiaj jest: 8.7.2020, imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
Ogłoszenie:

Odszkodowanie powypadkowe - hoolster.pl

dodano: 2020.06.30 ważne do: 2020.12.27 wyświetleń: 44
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Hoolster jest jednym z liderów na rynku przedsiębiorstw zajmujących się odzyskiwaniem odszkodowań oraz eliminacją szkód komunikacyjnych. Funkcjonuje na terenie Bielska- Białej oraz w bezpośrednim sąsiedztwie pobliskich miast Polski. Od wielu lat realizuje udane procesy uzyskiwania odszkodowań powypadkowych. Jej oferta oparta jest na kontakcie z ubezpieczycielem, natychmiastowym holowaniem na parking, naprawą auta z OC/AC jak także uzyskaniem przez poszkodowanego auta zastępczego z OC sprawcy. 
Dodatkowo złożoność usług gwarantuje zupełną likwidację szkód, obejmującą uregulowanie wszystkich niezbędnych formalności z ubezpieczycielem, doświadczoną wycenę szkody, darmową kalkulację jej naprawy oraz jej usunięcie - na https://hoolster.pl wolno zapoznać się ze wszystkimi możliwościami. Hoolster stanowi gwarancję niezawodności oraz indywidualnego rozwiązania problemu. Własnym Kontrahentom umożliwia także skorzystanie z innowacyjnej usługi, jaką jest dopłata do odszkodowań, jakie pozostały zaniżone. Funkcjonuje 24h na dobę, 7 dni w tygodniu sprzyjając realną pomocą oraz poradą. 
 
Kontakt
hoolster.pl
ul. Romualda Traugutta 16, 43-300 Bielsko Biała, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.