Dzisiaj jest: 18.2.2019, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Ogłoszenie:

Wyjątkowy program magazynowy za 80zł netto

dodano: 2018.07.03 ważne do: 2021.10.15 wyświetleń: 60
Szczegóły ogłoszenia:

Prowadzona przez Ciebie firma ma magazyn? 

 

Masz konieczność zarządzać stanem magazynowym? 

 

Jeśli tak to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego programu magazynowego LoMag. Został on zrobiony, aby pomóc w prowadzeniu działalności wielu różnego rodzaju firmom o różnych profilach działalności. Dostarczane przez nas oprogramowanie magazynowe charakteryzuje się prostym interfejsem użytkownika, zawieraniem modułu odpowiedzialnego za faktury VAT, zamówienia, szansę prostego tworzenia dokumentów PZ, WZ a także wielu innego rodzaju. Cały czas staramy się powiększać możliwości naszego programu czy też dostosowywać go do wymagań każdego z klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Dlatego też jeżeli potrzebujesz ciekawego programu, który zapewni Ci łatwe prowadzenie magazynu musisz zapoznać się z ofertą naszego programu. 

 

Koszt jego zakupienia jest bardzo atrakcyjny i dlatego też warto się z nim zapoznać. Poza tym zakupienie dostarczanego przez nas towaru jest gwarancją dostania pomocy technicznej przez okres roku. Dzięki temu skorzystanie z dostarczanego przez nas programu będzie bardzo proste.

 

Zapraszamy do kontaktu: info@longint.pl

Kontakt
Longint - firma informatyczna
ul. Wykładowa 17a, 51-520 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.