Dzisiaj jest: 14.6.2021, imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
Ogłoszenie:

Farby Kabe Sp. z o.o.

dodano: 2021.06.10 ważne do: 2021.07.10 wyświetleń: 10
1 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Farby Kabe Sp. z o.o. to szwajcarska firma produkcyjna, której historia zaczyna się w 1995 roku. Dzięki działalności na rynku staliśmy się przez ten czas, głównym oraz solidnym dostawcą doskonałej jakości chemii budowlanej, stosowanej na elewację budynku czy do wnętrza. Nasz asortyment zawiera: masy tynkarskie, farby do ścian i sufitów, farby elewacyjne, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji zabytków oraz farby proszkowe.

Naszym celem jest dostarczenie kontrahentom satysfakcji i zaufania z naszych produktów. Zapewniamy gwarancję na zakupione przez Państwa produkty. Szeroki wachlarz produktów firmy Farby Kabe skierowane są do specjalistów, firm wykonawczych, architektów, projektantów, konserwatorów zabytków również osób prywatnych. Asortymenty marki Farby Kabe powstały zgodnie z panującymi standardami zawartymi w międzynarodowych normach zarządzania jakością i zarządzania środowiskiem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kontakt
Farby Kabe
ul. Śląska 88, 40-742 Katowice, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.