Dzisiaj jest: 10.8.2020, imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca
Ogłoszenie:

Najlepsze domy drewniane całoroczne

dodano: 2020.07.29 ważne do: 2020.09.27 wyświetleń: 12
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy firmą działającą od prawie 20 lat, która specjalizuje się w budowie domów drewnianych całorocznych i letniskowych od fundamentów po dach. Charakteryzujemy się wysoką jakością materiałów i wykonania, co stawia nas w czołówce przedsiębiorstw w branży produkcji domów drewnianych w kraju. Możemy pochwalić się doświadczeniem uzasadnionym satysfakcją setek klientów, wykonując ponad 300 domów na terenie całej Polski. Bogate doświadczenie, kompetentni pracownicy i fachowo wykonane miejsce pracy zapewniają prędkość, z jaką realizowane są poszczególne zapotrzebowania. 
Hasłem przedsiębiorstwa LET-DOM jest OD PROJEKTU PO KLUCZ, dlatego też nasze usługi są kompleksowe, aby klient nie tracił czasu na poszukiwanie i zlecanie pracy kilku wykonawcom.

W trakcie realizacji zleceń wykorzystuje się tylko materiały o odpowiedniej wilgotności, klasie, jakości, czy wytrzymałości. Każdy wykonany przez naszą firmę dom dajemy pisemną gwarancję!
Zapraszamy do zapoznania się z proponowaną ofertą na naszej stronie.


Kontakt:
Domki letniskowe drewniane najwyższej jakości
Samotrzask 12, 
07-132 Ostrówek
256 755 110
url:  http://www.let-dom.pl/
e-mail: biuro@let-dom.pl
Kontakt
Let-Dom
ul. Samotrzask 12, 07-132 Ostrówek, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.