Dzisiaj jest: 27.7.2021, imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa
Ogłoszenie:

Kierowca CE/ plandeka / 4/1 lub bez systemu / Chemnitz

dodano: 2021.07.20 ważne do: 2021.07.30 wyświetleń: 9
Szczegóły ogłoszenia:
Opis oferty pracy:

Opis stanowiska:
  • Trasy dalekobieżne po Niemczech oraz międzynarodowe
  • Praca na samochodach typu plandeka
  • Praca w systemie 4/1 lub od poniedziałku do piątku
Wymagania:
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca CE
  • Chęć podjęcia pracy od zaraz
  • Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Oferujemy:
  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Terminowe, wysokie zarobki od 2000€ brutto + diety 20/30€ + 250€ premii
  • Stabilna praca w dużej i rozwojowej niemieckiej firmie
  • Pomoc pracodawcy w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld
  • Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych
Zapraszamy do aplikowania poprzez adres mailowy: biuro@sasa-r.eu lub do kontaktu telefonicznego pod numerem: 48 609 007 759
Kontakt
SaSa Rekrutacja
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt