Dzisiaj jest: 15.8.2022, imieniny: Marii, Napoleona, Stelii
Ogłoszenie:

Prace magazynowe w Holandii

dodano: 2022.08.05 ważne do: 2022.09.04 wyświetleń: 6
Szczegóły ogłoszenia:
Jeżeli potrafisz w stopniu komunikatywnym porozumieć się w języku angielskim, posiadasz chęci i motywację do pracy, ta oferta jest dla Ciebie! Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem!
Zakres obowiązków:
  •  zbieranie zamówień
  • proste prace magazynowe
  •  przepakowywanie  różnego rodzaju produktów ( kosmetyki, instrumenty muzyczne, sprzęt sportowy)
  •  utrzymanie porządku w miejscu pracy
Wymagania:
  •  znajomość języka angielskiego ( minimum A2)
  •  prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  •  umowę o pracę na warunkach holenderskich
  •  ubezpieczenie zdrowotne
  •  zakwaterowanie
  •  wypłaty w systemie tygodniowym

Zadzwoń lub napisz sms
+48 570 670 866
Klaver Sp. z o.o ( KRAZ 18450 )
Częstochowa ul. Gminna 131

Kontakt
Klaver
ul. Gminna 131, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt