Dzisiaj jest: 5.12.2020, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
Ogłoszenie:

Nowoczesne i tanie domki drewniane w Warszawie

dodano: 2020.11.20 ważne do: 2021.02.18 wyświetleń: 12
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy firmą założoną w 1999 roku, która specjalizuje się w budowie domów drewnianych całorocznych i letniskowych od fundamentów po dach. Charakteryzujemy się wysoką jakością materiałów i wykonania, co stawia nas w czołówce firm w branży produkcji domów drewnianych w kraju. Możemy pochwalić się doświadczeniem uzasadnionym zadowoleniem setek klientów, wykonując ponad 300 domów na terytorium całej Polski. Bogate doświadczenie, kompetentni pracownicy i fachowo opracowane miejsce pracy gwarantują szybkość, z jaką realizowane są poszczególne zlecenia.
 
Hasłem firmy LET-DOM jest OD PROJEKTU PO KLUCZ, dlatego też nasze usługi są kompleksowe, aby klient nie tracił czasu na poszukiwanie i zlecanie pracy kilku wykonawcom.

W trakcie realizacji zamówień używa się jedynie materiały o odpowiedniej wilgotności, klasie, jakości, czy wytrzymałości. Na każdy wykonany przez naszą firmę dom dajemy pisemną gwarancję!
Zapraszamy do zapoznania się z proponowaną ofertą na naszej stronie.


Kontakt:
Nowoczesne i tanie domki drewniane w Warszawie
Samotrzask 12, 
07-132 Ostrówek
256 755 110
url:  http://www.let-dom.pl/
e-mail: biuro@let-dom.pl
Kontakt
Let-Dom
ul. Samotrzask 12, 07-132 Ostrówek, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.